Programma komende periode

Programma komende periode

Belangrijk:
Aan de onderstaande veldindeling cq kleedkamer indeling van het wedstrijdprogramma kunnen geen rechten worden ontleend.

Indien bepaalde velden worden afgekeurd is het niet per definitie zo dat dan ook de in het wedstrijdprogramma op die velden geplande wedstrijden worden afgelast.

Er wordt immers een veldherindeling gemaakt waarbij wedstrijden, gepland op afgekeurde velden, op basis van de prioriteitsregeling worden verschoven naar wél bespeelbare velden, waarbij de dan op die velden geplande wedstrijden alsnog worden afgelast.

Ook aan een eventueel vermelde kleedkamer-indeling kunnen géén rechten worden ontleend. Bij het uitlopen van wedstrijden bestaat de mogelijkheid dat er een andere kleedkamer wordt toegewezen.

Datum Tijd Thuis Uit Info
27 sep 18:30 SVS MO15-2 Bergambacht MO15-1 (9-tal)
27 sep 20:30 SVS O23-1 Zwaluwen O23-1
1 okt 8:30 SVS JO14-2 VVOR JO14-2
1 okt 8:30 SVS JO12-2 Perkouw JO12-1
1 okt 8:30 SVS JO11-2 XerxesDZB JO11-4
1 okt 8:30 SVS JO9-2 Ommoord, sv JO9-3
1 okt 8:30 SVS JO8-2JM Alexandria'66 JO8-5
1 okt 8:30 SVS JO7-1 FC IJsselmonde JO7-3
1 okt 8:30 Sparta (AV) JO7-2 SVS JO7-2
1 okt 8:30 SVS MO13-2 Dilettant MO13-1 (9-tal)
1 okt 8:50 Ommoord, sv JO7-1 SVS JO7-1
1 okt 8:50 Sparta (AV) JO7-1 SVS JO7-2
1 okt 9:10 SVS JO7-1 XerxesDZB JO7-3
1 okt 9:10 SVS JO7-2 XerxesDZB JO7-2
1 okt 9:45 Spirit JO12-1 SVS JO12-1
1 okt 9:45 XerxesDZB JO10-3 SVS JO10-2
1 okt 9:45 Nieuwerkerk JO9-3 SVS JO9-1
1 okt 9:45 Barendrecht JO8-4 SVS JO8-1
1 okt 10:00 SVS JO15-1 DCV JO15-1
1 okt 10:00 SVS JO12-3 Hillegersberg, vv JO12-2
1 okt 10:00 SVS MO20-1 Delta Sports '95 FC MO20-1
1 okt 10:00 SVS MO11-1 Jodan Boys, de MO11-1
1 okt 10:15 Slikkerveer JO13-5 SVS JO13-2
1 okt 10:15 Alexandria'66 JO11-6 SVS JO11-3
1 okt 10:15 Ommoord MO13-1 (9-tal) SVS MO13-1
1 okt 11:00 Jodan Boys, de MO15-2 SVS MO15-2
1 okt 11:15 Spirit MO15-2 SVS MO15-1
1 okt 11:45 Gouda JO17-2 SVS JO17-2
1 okt 12:00 SVS 2 RVVH 3
1 okt 12:00 SVS 3 Capelle 5
1 okt 12:00 SVS JO13-1 Excelsior R. JO13-2
1 okt 13:00 Groeneweg JO14-1 SVS JO14-1
1 okt 13:30 PKC'85 3 SVS 5
1 okt 14:00 Ommoord, sv 5 SVS 7
1 okt 14:00 Zwervers, IJVV de JO17-2 SVS JO17-1
1 okt 14:30 SVS 1 Strijen 1
1 okt 14:30 SVS 4 Lekkerkerk 4
1 okt 14:30 TOGB JO19-2 SVS JO19-1
1 okt 14:30 SVS JO19-2 FC IJsselmonde JO19-2
4 okt 20:00 SVS JO19-1 VOC JO19-2
5 okt 18:00 SVS JO8-1 SVS JO9-2
5 okt 20:00 Nieuwerkerk MO20-1 SVS MO20-1
5 okt 20:30 VOC JO19-5 SVS JO19-2
7 okt 19:30 SVS VR18+1 Nieuwenhoorn VR18+1
7 okt 20:00 SEP VR18+2 SVS VR18+1
7 okt 20:30 SVS VR18+1 Zestienhoven VR18+1
7 okt 21:30 HBSS VR18+1 SVS VR18+1
8 okt 8:30 SVS JO11-2 DCV JO11-2
8 okt 8:30 Groeneweg JO11-2 SVS JO11-3
8 okt 8:30 SVS JO10-2 Alexandria'66 JO10-5
8 okt 8:30 SVS JO9-1 DCV JO9-2
8 okt 8:30 SVS JO8-1 DCV JO8-1
8 okt 8:30 SVS MO15-2 SPV '81 MO15-1
8 okt 10:00 SVS JO17-1 CVV Zwervers JO17-1
8 okt 10:00 SVS JO14-2 Alexandria'66 JO14-4
8 okt 10:00 SVS JO12-1 Alexandria'66 JO12-2
8 okt 10:00 SVS JO11-1 Lekkerkerk JO11-1
8 okt 10:00 Alexandria'66 JO10-4 SVS JO10-1
8 okt 10:00 Alexandria'66 JO9-7 SVS JO9-2
8 okt 10:00 Hillegersberg, vv JO8-2 SVS JO8-2JM
8 okt 10:15 Alexandria'66 JO12-4 SVS JO12-2
8 okt 10:30 Lekkerkerk MO13-1 (9-tal) SVS MO13-2
8 okt 11:15 SVS JO7-1 SVS JO7-2
8 okt 11:35 XerxesDZB JO7-2 SVS JO7-1
8 okt 11:35 XerxesDZB JO7-3 SVS JO7-2
8 okt 11:45 SVS 3 Barendrecht 7
8 okt 11:45 SVS 5 NOCKralingen 4
8 okt 11:45 SVS MO15-1 CVV Zwervers MO15-1
8 okt 11:55 SVS JO7-1 XerxesDZB JO7-3
8 okt 11:55 SVS JO7-2 XerxesDZB JO7-2
8 okt 12:00 Alexandria'66 MO11-1 SVS MO11-1
8 okt 12:15 Barendrecht 3 SVS 2
8 okt 13:15 Schoonhoven 4 SVS 4
8 okt 13:30 Nieuwerkerk JO12-5 SVS JO12-3
8 okt 14:00 SVS 6 Spirit 10
8 okt 14:00 SVS JO19-2 Capelle JO19-3
8 okt 14:00 SVS MO13-1 CVV Zwervers MO13-1
8 okt 15:00 Alexandria'66 1 SVS 1
8 okt 15:00 Sporting '70 MO20-1 SVS MO20-1
8 okt 15:00 Capelle O23-1 SVS O23-1
8 okt 16:00 SVS 7 SDV 12
15 okt 10:30 DONK MO15-1 SVS MO15-2
15 okt 12:00 SVS 2 Slikkerveer 2
15 okt 12:00 XerxesDZB 3 SVS 3
15 okt 12:00 SVS O23-1 Blijdorp O23-1
15 okt 14:30 SVS 1 Nieuwerkerk 1
15 okt 14:30 SVS 4 XerxesDZB 8
15 okt 14:45 Aeolus 3 SVS 6
15 okt 16:15 Aeolus 2 SVS 5
15 okt 16:15 Aeolus 4 SVS 7
29 okt 11:30 SVS 3 Swift Boys 2
29 okt 11:30 SVS 5 HOV/DJSCR 7
29 okt 12:00 VVOR 2 SVS 2
29 okt 13:30 SVS 6 Berkel 9
29 okt 15:00 Hillegersberg, vv 1 SVS 1
29 okt 15:30 SVS 7 Dilettant 8
29 okt 16:05 XerxesDZB 9 SVS 4
4 nov 20:00 SVS VR18+1 SEP VR18+2
4 nov 21:00 Nieuwenhoorn VR18+1 SVS VR18+1
4 nov 21:30 SVS VR18+1 HBSS VR18+1
4 nov 22:00 Zestienhoven VR18+1 SVS VR18+1
5 nov 12:00 SVS 2 FC IJsselmonde 2
5 nov 12:00 SVS O23-1 XerxesDZB O23-2
5 nov 13:00 CVV Zwervers 10 SVS 6
5 nov 14:00 RFC 2000 2 SVS 5
5 nov 14:30 SVS 1 Sparta (AV) 1
5 nov 14:30 SVS 4 DCV 7
5 nov 14:30 Perkouw 3 SVS 7
5 nov 16:15 Nieuwerkerk 3 SVS 3
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!