27 november 2021 10:15
Gisteravond was er weer een persconferentie waar nieuwe maatregelen zijn aangekondigd om het aantal corona besmettingen terug te dringen en de druk op de zorg te verlichten.Voor SVS hebben de nieuwe maatregelen tot gevolg dat er na 17.00 uur geen activiteiten meer kunnen plaatsvinden op ons terrein.
Het bestuur heeft maandagavond 29 november overleg en zal de nieuwe situatie bespreken, en dan bekijken op basis van dan bekend zijnde informatie vanuit gemeente, Rijksoverheid en KNVB wat de mogelijkheden zijn.Omdat wij pas op maandagavond gaan vergaderen, betekent dit dus dat er op maandag sowieso voor 17:00 uur nog géén activiteiten op ons complex zullen worden georganiseerd. Wij hebben even de tijd nodig om deze nieuwe situatie te beoordelen, en te bekijken of wij op basis van de maatregelen en de dan beschikbare informatie iets kunnen en willen organiseren.
Met sportieve groet,
Dick Vlasblom
Namens Bestuur SVS
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.