Programma komende periode

Programma komende periode

Belangrijk:
Aan de onderstaande veldindeling cq kleedkamer indeling van het wedstrijdprogramma kunnen geen rechten worden ontleend.

Indien bepaalde velden worden afgekeurd is het niet per definitie zo dat dan ook de in het wedstrijdprogramma op die velden geplande wedstrijden worden afgelast.

Er wordt immers een veldherindeling gemaakt waarbij wedstrijden, gepland op afgekeurde velden, op basis van de prioriteitsregeling worden verschoven naar wél bespeelbare velden, waarbij de dan op die velden geplande wedstrijden alsnog worden afgelast.

Ook aan een eventueel vermelde kleedkamer-indeling kunnen géén rechten worden ontleend. Bij het uitlopen van wedstrijden bestaat de mogelijkheid dat er een andere kleedkamer wordt toegewezen.

Datum Tijd Thuis Uit Info
30 nov 17:30 SVS JO11-1 Excelsior R. JO11-4
30 nov 20:00 SVS JO19-1 FC Zoetermeer JO19-1
2 dec 20:00 Nieuwenhoorn VR18+1 SVS VR18+1
2 dec 20:30 SVS VR18+1 HBSS VR18+1
2 dec 21:30 SEP VR18+2 SVS VR18+1
2 dec 22:00 SVS VR18+1 Zestienhoven VR18+1
3 dec 8:30 SVS JO13-1 Spirit JO13-2
3 dec 8:30 SVS JO12-1 Schoonhoven JO12-1
3 dec 8:30 CKC JO11-1 SVS JO11-1
3 dec 8:30 SVS JO11-3 CVV Zwervers JO11-4
3 dec 8:30 VVOR JO10-3 SVS JO10-2
3 dec 8:30 SVS JO9-3JM Ommoord, sv JO9-2
3 dec 8:30 SVS JO8-1 VOC JO8-2
3 dec 8:30 SVS JO8-2 VVOR JO8-1
3 dec 8:30 SVS MO13-2 Ommoord, sv MO13-1
3 dec 9:00 Ommoord, sv JO14-1 SVS JO14-2
3 dec 9:00 DCV JO9-3 SVS JO9-2
3 dec 9:00 FCB/FC Banlieue JO7-1 SVS JO7-2
3 dec 9:20 BVCB JO7-1 SVS JO7-2
3 dec 9:40 SVS JO7-2 Zwaluwen JO7-7
3 dec 9:45 Nieuwerkerk JO8-7 SVS JO8-3JM
3 dec 9:45 Zwaluwen JO7-3 SVS JO7-1
3 dec 10:00 Gouderak 3 SVS 7
3 dec 10:00 SVS JO13-2 Full Speed JO13-3
3 dec 10:00 SVS JO10-1 Nieuwerkerk JO10-3
3 dec 10:00 SVS JO9-1 Hillegersberg, vv JO9-2
3 dec 10:00 SVS MO15-2 CVV Zwervers MO15-1
3 dec 10:00 SVS MO13-1 FC IJsselmonde MO13-1
3 dec 10:00 SVS MO11-1 Jodan Boys, de MO11-2
3 dec 10:05 XerxesDZB JO7-2 SVS JO7-1
3 dec 10:25 SVS JO7-1 VFC JO7-1
3 dec 10:45 Blijdorp 3 SVS 3
3 dec 11:00 DSO JO15-4 SVS JO15-1
3 dec 11:00 Bolnes JO12-1 SVS JO12-2
3 dec 11:00 SVS JO7-3 Sparta (AV) JO7-2
3 dec 11:20 SVS JO7-3 FCB/FC Banlieue JO7-2
3 dec 11:40 Maense, FC JO7-1 SVS JO7-3
3 dec 11:45 Smitshoek JO19-2 SVS JO19-1
3 dec 11:45 VVOR JO12-3 SVS JO12-3
3 dec 12:00 SVS 2 Alexandria'66 2
3 dec 12:00 LMO 4 SVS 6
3 dec 12:00 SVS JO14-1 DONK JO14-1
3 dec 12:00 SVS O23-1 Excelsior R. O23-1
3 dec 12:45 XerxesDZB JO11-3 SVS JO11-2
3 dec 13:30 VOC MO15-2 SVS MO15-1
3 dec 14:15 XerxesDZB 10 SVS 5
3 dec 14:30 SVS 4 Dilettant 6
3 dec 14:30 SVS JO19-2 Groeneweg JO19-3
3 dec 14:30 SVS JO17-2 Zestienhoven JO17-1
3 dec 14:45 TOGB JO17-5 SVS JO17-1
3 dec 16:30 Unitas'30 MO20-2 SVS MO20-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!