Programma komende periode

Programma komende periode

Belangrijk:
Aan de onderstaande veldindeling cq kleedkamer indeling van het wedstrijdprogramma kunnen geen rechten worden ontleend.

Indien bepaalde velden worden afgekeurd is het niet per definitie zo dat dan ook de in het wedstrijdprogramma op die velden geplande wedstrijden worden afgelast.

Er wordt immers een veldherindeling gemaakt waarbij wedstrijden, gepland op afgekeurde velden, op basis van de prioriteitsregeling worden verschoven naar wél bespeelbare velden, waarbij de dan op die velden geplande wedstrijden alsnog worden afgelast.

Ook aan een eventueel vermelde kleedkamer-indeling kunnen géén rechten worden ontleend. Bij het uitlopen van wedstrijden bestaat de mogelijkheid dat er een andere kleedkamer wordt toegewezen.

Datum Tijd Thuis Uit Info
27 sep 18:30 SVS MO15-2 Bergambacht MO15-1 (9-tal)
27 sep 20:30 SVS O23-1 Zwaluwen O23-1
1 okt 8:30 SVS JO14-2 VVOR JO14-2
1 okt 8:30 SVS JO12-2 Perkouw JO12-1
1 okt 8:30 SVS JO11-2 XerxesDZB JO11-4
1 okt 8:30 SVS JO9-2 Ommoord, sv JO9-3
1 okt 8:30 SVS JO8-2JM Alexandria'66 JO8-5
1 okt 8:30 SVS JO7-1 FC IJsselmonde JO7-3
1 okt 8:30 Sparta (AV) JO7-2 SVS JO7-2
1 okt 8:30 SVS MO13-2 Dilettant MO13-1 (9-tal)
1 okt 8:50 Ommoord, sv JO7-1 SVS JO7-1
1 okt 8:50 Sparta (AV) JO7-1 SVS JO7-2
1 okt 9:10 SVS JO7-1 XerxesDZB JO7-3
1 okt 9:10 SVS JO7-2 XerxesDZB JO7-2
1 okt 9:45 Spirit JO12-1 SVS JO12-1
1 okt 9:45 XerxesDZB JO10-3 SVS JO10-2
1 okt 9:45 Nieuwerkerk JO9-3 SVS JO9-1
1 okt 9:45 Barendrecht JO8-4 SVS JO8-1
1 okt 10:00 SVS JO15-1 DCV JO15-1
1 okt 10:00 SVS JO12-3 Hillegersberg, vv JO12-2
1 okt 10:00 SVS MO20-1 Delta Sports '95 FC MO20-1
1 okt 10:00 SVS MO11-1 Jodan Boys, de MO11-1
1 okt 10:15 Slikkerveer JO13-5 SVS JO13-2
1 okt 10:15 Alexandria'66 JO11-6 SVS JO11-3
1 okt 10:15 Ommoord MO13-1 (9-tal) SVS MO13-1
1 okt 11:00 Jodan Boys, de MO15-2 SVS MO15-2
1 okt 11:15 Spirit MO15-2 SVS MO15-1
1 okt 11:45 Gouda JO17-2 SVS JO17-2
1 okt 12:00 SVS 2 RVVH 3
1 okt 12:00 SVS 3 Capelle 5
1 okt 12:00 SVS JO13-1 Excelsior R. JO13-2
1 okt 13:00 Groeneweg JO14-1 SVS JO14-1
1 okt 13:30 PKC'85 3 SVS 5
1 okt 14:00 Ommoord, sv 5 SVS 7
1 okt 14:00 Zwervers, IJVV de JO17-2 SVS JO17-1
1 okt 14:30 SVS 1 Strijen 1
1 okt 14:30 SVS 4 Lekkerkerk 4
1 okt 14:30 TOGB JO19-2 SVS JO19-1
1 okt 14:30 SVS JO19-2 FC IJsselmonde JO19-2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!