Trainingsschema

Trainingsschema

Klik op de onderstaande link om het volledige schema te bekijken.

>>> TRAININGSSCHEMA 2021-2022 VANAF MAANDAG 6 DECEMBER 2021 <<< 

Om het schema te bekijken heeft u Adobe reader nodig. Mocht je dit programma nog niet geïnstalleerd hebben op je computer, dan vind je hieronder een link naar dit programma.

                                                      adobe_acrobat_reader_DC.jpg

ONDERSTAANDE TEKST IS ALLEEN 
VAN TOEPASSING BIJ GEBRUIIK NORMALE TRAININGSSCHEMA !!

In verband met doordeweekse competitie-, beker- of oefenwedstrijden kan er altijd een wijziging plaatsvinden. Deze is dan bekend bij de bar en wordt ook per email doorgegeven aan de betrokken teams. 


Hou dus altijd de website en je email in de gaten!!!


En trainers cq leiders….. 

Na afloop altijd kleedkamer checken of deze schoon is en de trainingsdoeltjes altijd netjes op hun plek 
aan de achterkant 
tussen veld 1 + 2 terug zetten, en de klapgoaltjes ook inklappen!


TEAMS DIE NOG NIET ZIJN INGESCHREVEN BIJ DE KNVB STAAN HIERONDER (NOG) NIET VERMELD
KIJK DAARVOOR DUS IN HET TRAININGSSCHEMA HIERBOVEN

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVS JO12-1 17.30 - 19.00 Niels Mokkink, Clemens van Gorp
  • 2B
  • 7
  • -
SVS JO13-2 18.00 - 19.00 Paul de Nijs, Harry van der Avort
  • 1A
  • 11
  • , ,
SVS JO13-3 18.00 - 19.00 Emile van Velzen
  • 1B
  • 12
  • -
SVS MO13-2 18.00 - 19.00 Rene van Leeuwen
  • 2B
  • 10
  • -
SVS 6 19.00 - 20.00 Cees van Buuren, Calvin Kievit
  • 2A
  • 6
  • -
SVS JO13-1 19.00 - 20.00 Roy Liesdek, Khaled Rouai, August Partoredjo
  • 1A
  • 5
  • -
SVS JO17-3 19.00 - 20.00 Michael Barbier, Peter Bakker
  • 1B
  • 8
  • -
SVS MO13-1 19.00 - 20.00 Mike Blanken, Fabricius de Vreede, Ruben Olivieira
  • 2B
  • 9
  • -
SVS 1 20.00 - 21.30 Roy Brinkman, Andries Hansen, Caesaro Tahapary
  • 1A
  • 1
  • -
SVS 2 20.00 - 21.30 Rene de Lely, Eric Sonnevelt
  • 1B
  • 2
  • -
SVS 3 20.00 - 21.30 Willem Veen, Orpheus Acton, Dennis van Dijk
  • 2A
  • 3
  • -
SVS JO19-1 20.00 - 21.30 Willem Veen, Orpheus Acton
  • 2B
  • 4
  • -
SVS 8 21.30 - 22.30
  • 2A
  • 8
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVS Voetbal Extra 16.00 - 17.00 Sonny Seip
  • 1A
  • -
SVS JO8-1 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er, Danny Reget
  • 1B
  • 7
  • -
SVS JO8-2 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er, Danny Reget
  • 1B
  • 7
  • -
SVS JO8-3JM 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er, Danny Reget
  • 1B
  • 7
  • -
SVS JO8-4JM 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er, Danny Reget
  • 2F
  • 7
  • -
SVS JO9-1 17.00 - 18.00 Raymond van der Vliet, Manuel Varela
  • 2C
  • 8
  • -
SVS JO9-2 17.00 - 18.00 Dennis van Mourik, Mike Venus
  • 2D
  • 8
  • -
SVS JO10-1 17.00 - 18.00 Predrag Obradovic
  • 1D
  • 9
  • -
SVS MINI's 17.00 - 18.00 Gerard Schilte, Ismail Erdemsoy, Ikram Melhaoui
  • 1C
  • 5
  • -
SVS KEEPERSTRAINING O10 tm O13 BLOK1 17.15 - 18.00 Ischa Dokter
  • 2A
  • JO KK3 / MO KK2
SVS KEEPERSTRAINING O10 tm O13 BLOK2 18.00 - 18.45 Ischa Dokter
  • 2A
  • JO KK3 / MO KK2
SVS JO11-1 18.00 - 19.00 Dave Vader, Franky Tahamata
  • 1C
  • 3
  • -
SVS JO11-2 18.00 - 19.00 Youssef el Akchaoui, Jeroen Dirks
  • 1D
  • 4
  • -
SVS JO11-3 18.00 - 19.00 Maurice Dörr, Lisette Kruijssen
  • 1E
  • 11
  • -
SVS JO11-4 18.00 - 19.00 Bert van der Velden
  • 1F
  • 12
  • -
SVS JO11-5 18.00 - 19.00 David Garcia Muñoz
  • 2F
  • 12
  • -
SVS MO11-1 18.00 - 19.00 Marieke Spoek, Marloes van der Vliet-Tomeij
  • 2E
  • 2
  • -
SVS MO17-1 18.00 - 19.00 Chety Nisia, Cherelle Kartopawiro
  • 2A
  • 1
  • -
SVS KEEPERSTRAINING O15 18.45 - 19.15 Ischa Dokter
  • 2A
  • JO KK6 / MO KK1
SVS JO17-2 19.00 - 20.00 Jan Koudstaal, Peter Visser
  • 2B
  • 9
  • -
SVS JO15-1 19.00 - 20.15 Richard Steenbergen, Jefferey Frederiks
  • 1A
  • 6
  • -
SVS JO15-2 19.00 - 20.15 Damir Dzudza, Pim Hellendoorn, Job Hellendoorn
  • 1B
  • 8
  • -
SVS JO17-1 19.00 - 20.15 Laurens Verkuil, Rody Hansen
  • 2A
  • 4
  • -
SVS KEEPERSTRAINING O17 19.15 - 20.00 Ischa Dokter
  • 2A
  • JO KK4 / MO KK1
SVS 5 20.00 - 21.00 Kevin Wijtenburg
  • 2B
  • 5
  • -
SVS JO19-2 20.15 - 21.30 Geert-Jan Kap, Leendert de Bruin, Ruben Visser
  • 2A
  • 3
  • -
SVS MO19-1 20.15 - 21.30 Jan Kaashoek, Arry Willemsen
  • 1A
  • 1
  • -
SVS MO19-2 20.15 - 21.30 Jan Kaashoek, Arry Willemsen
  • 1B
  • 2
  • -
SVS 7 21.00 - 22.00
  • 2B
  • 7
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVS JO13-2 17.45 - 18.45 Paul de Nijs, Harry van der Avort
  • 1A
  • 11
  • -
SVS JO13-3 17.45 - 18.45 Emile van Velzen
  • 1B
  • 12
  • -
SVS JO12-1 18.00 - 19.00 Niels Mokkink, Clemens van Gorp
  • 2C
  • 7
  • -
SVS MO13-2 18.00 - 19.00 Rene van Leeuwen
  • 2D
  • 10
  • -
SVS JO19-1 18.30 - 20.00 Willem Veen, Orpheus Acton
  • 2B
  • 4
  • -
SVS JO13-1 18.45 - 19.45 Roy Liesdek, Khaled Rouai, August Partoredjo
  • 1B
  • 5
  • ** OPMERKING: DRIE TEAMS DIE SAMEN OP 1 VELD TRAINEN MOETEN ROULEREN QUA VELD BEZETTING, NIET ELKE WEEK HETZELFDE TEAM EEN HALF VELD
SVS JO17-3 18.45 - 20.00 Michael Barbier, Peter Bakker
  • 1D
  • 8
  • ** OPMERKING: DRIE TEAMS DIE SAMEN OP 1 VELD TRAINEN MOETEN ROULEREN QUA VELD BEZETTING, NIET ELKE WEEK HETZELFDE TEAM EEN HALF VELD
SVS MO13-1 18.45 - 20.00 Mike Blanken, Fabricius de Vreede, Ruben Olivieira
  • 1C
  • 9
  • ** OPMERKING: DRIE TEAMS DIE SAMEN OP 1 VELD TRAINEN MOETEN ROULEREN QUA VELD BEZETTING, NIET ELKE WEEK HETZELFDE TEAM EEN HALF VELD
SVS 6 19.00 - 20.30 Cees van Buuren, Calvin Kievit
  • 2A
  • 6
  • -
SVS 1 20.00 - 21.30 Roy Brinkman, Andries Hansen, Caesaro Tahapary
  • 1A
  • 1
  • -
SVS 2 20.00 - 21.30 Rene de Lely, Eric Sonnevelt
  • 1B
  • 2
  • -
SVS 3 20.00 - 21.30 Willem Veen, Orpheus Acton, Dennis van Dijk
  • 2B
  • 3
  • -
SVS 4 20.30 - 22.00 Aram Koedood
  • 2A
  • 7
  • -
SVS 8 21.30 - 22.30
  • 2B
  • 8
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVS Jordy's 1on1 18.30 - 20.00 Jordy van Geet, Eef van Geet
  • 1A
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVS JO8-1 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er, Danny Reget
  • 1B
  • 7
  • -
SVS JO8-2 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er, Danny Reget
  • 1B
  • 7
  • -
SVS JO8-3JM 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er, Danny Reget
  • 1B
  • 7
  • -
SVS JO8-4JM 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er, Danny Reget
  • 2F
  • 7
  • -
SVS JO9-1 17.00 - 18.00 Raymond van der Vliet, Manuel Varela
  • 2C
  • 8
  • -
SVS JO9-2 17.00 - 18.00 Dennis van Mourik, Mike Venus
  • 2D
  • 8
  • -
SVS JO10-1 17.00 - 18.00 Predrag Obradovic
  • 1A
  • 9
  • -
SVS JO11-1 18.00 - 19.00 Dave Vader, Franky Tahamata
  • 1C
  • 3
  • -
SVS JO11-2 18.00 - 19.00 Youssef el Akchaoui, Jeroen Dirks
  • 1D
  • 4
  • -
SVS JO11-3 18.00 - 19.00 Maurice Dörr, Lisette Kruijssen
  • 1E
  • 11
  • -
SVS JO11-4 18.00 - 19.00 Bert van der Velden
  • 1F
  • 12
  • -
SVS JO11-5 18.00 - 19.00 David Garcia Muñoz
  • 2F
  • 12
  • -
SVS MO11-1 18.00 - 19.00 Marieke Spoek, Marloes van der Vliet-Tomeij
  • 2E
  • 2
  • -
SVS MO17-1 18.00 - 19.00 Chety Nisia, Cherelle Kartopawiro
  • 2A
  • 1
  • -
SVS JO17-2 19.00 - 20.00 Jan Koudstaal, Peter Visser
  • 2E
  • 9
  • -
SVS JO15-1 19.00 - 20.15 Richard Steenbergen, Jefferey Frederiks
  • 1A
  • 6
  • -
SVS JO15-2 19.00 - 20.15 Damir Dzudza, Pim Hellendoorn, Job Hellendoorn
  • 1B
  • 8
  • -
SVS JO17-1 19.00 - 20.15 Laurens Verkuil, Rody Hansen
  • 2A
  • 4
  • -
SVS 5 20.00 - 21.00 Kevin Wijtenburg
  • 2B
  • 5
  • -
SVS 7 20.15 - 21.30
  • 2A
  • 7
  • -
SVS JO19-2 20.15 - 21.30 Geert-Jan Kap, Leendert de Bruin, Ruben Visser
  • 1F
  • 3
  • ** OPMERKING: DRIE TEAMS DIE SAMEN OP 1 VELD TRAINEN MOETEN ROULEREN QUA VELD BEZETTING, NIET ELKE WEEK HETZELFDE TEAM EEN HALF VELD
SVS MO19-1 20.15 - 21.30 Jan Kaashoek, Arry Willemsen
  • 1A
  • 1
  • ** OPMERKING: DRIE TEAMS DIE SAMEN OP 1 VELD TRAINEN MOETEN ROULEREN QUA VELD BEZETTING, NIET ELKE WEEK HETZELFDE TEAM EEN HALF VELD
SVS MO19-2 20.15 - 21.30 Jan Kaashoek, Arry Willemsen
  • 1E
  • 2
  • ** OPMERKING: DRIE TEAMS DIE SAMEN OP 1 VELD TRAINEN MOETEN ROULEREN QUA VELD BEZETTING, NIET ELKE WEEK HETZELFDE TEAM EEN HALF VELD
SVS VR1 21.00 - 22.00
  • 2A
  • 9
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!