Trainingsschema

Trainingsschema

Klik op de onderstaande link om het volledige schema te bekijken.

TRAININGSSCHEMA 2021-2022 VANAF MAANDAG 16 AUGUSTUS 2021 

Om het schema te bekijken heeft u Adobe reader nodig. Mocht je dit programma nog niet geïnstalleerd hebben op je computer, dan vind je hieronder een link naar dit programma.

                                                      adobe_acrobat_reader_DC.jpg

ONDERSTAANDE TEKST IS ALLEEN 
VAN TOEPASSING BIJ GEBRUIIK NORMALE TRAININGSSCHEMA !!

In verband met doordeweekse competitie-, beker- of oefenwedstrijden kan er altijd een wijziging plaatsvinden. Deze is dan bekend bij de bar en wordt ook per email doorgegeven aan de betrokken teams. 


Hou dus altijd de website en je email in de gaten!!!


En trainers cq leiders….. 

Na afloop altijd kleedkamer checken of deze schoon is en de trainingsdoeltjes altijd netjes op hun plek 
aan de achterkant 
tussen veld 1 + 2 terug zetten, en de klapgoaltjes ook inklappen!

 

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVS JO8-1 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er
  • 1B
  • 7
  • -
SVS JO8-2 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er
  • 1B
  • 7
  • -
SVS JO9-1 17.00 - 18.00 Raymond van der Vliet, Manuel Varela
  • 2C
  • 8
  • -
SVS JO9-2 17.00 - 18.00 Dennis van Mourik, Mike Venus
  • 2D
  • 8
  • -
SVS JO9-3 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er
  • 2E
  • 8
  • -
SVS JO10-1 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er
  • 1C
  • 9
  • -
SVS JO10-2 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er
  • 1D
  • 9
  • -
SVS JO10-3G 17.00 - 18.30 Bert van der Velden, Marieke Spoek
  • 2E
  • -
SVS JO10-4 17.30 - 18.30 vacature Train(st)er
  • 2F
  • -
SVS JO10-5 17.30 - 18.30 Danny Reget
  • 2F
  • -
SVS JO11-1 18.00 - 19.00 Dave Vader, Franky Tahamata
  • 1C
  • 3
  • -
SVS JO11-2 18.00 - 19.00 Youssef el Akchaoui, Jeroen Dirks
  • 1D
  • 4
  • -
SVS MO11-1 18.00 - 19.00 Marieke Spoek
  • 2E
  • 2
  • -
SVS MO17-1 18.00 - 19.00 Chety Nisia, Cherelle Kartopawiro, Urvieanne Sophia
  • 2A
  • 1
  • -
SVS MO17-2 18.30 - 19.30 Ali Shikhinejad Moghaddam
  • 2B
  • -
SVS JO17-2 19.00 - 20.00 Jan Koudstaal, Peter Visser
  • 2B
  • 9
  • -
SVS JO15-1 19.00 - 20.15 Richard Steenbergen, Jefferey Frederiks
  • 1A
  • -
SVS JO15-2 19.00 - 20.15 Damir Dzudza
  • 1B
  • 8
  • -
SVS JO17-1 19.00 - 20.15 Dirkjan Kokee
  • 2A
  • 5
  • -
SVS JO15-3 19.30 - 20.30 Cliff van Dijk, Dweny Martina
  • 2A
  • -
SVS MO19-1 20.15 - 21.30 Jan Kaashoek, Arry Willemsen
  • 1A
  • 1
  • -
SVS VR1 20.30 - 21.45
  • 2A
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVS JO13-3 17.45 - 18.45 Emile van Velzen
  • 1A
  • 12
  • -
SVS JO12-1 18.00 - 19.00 Niels Mokkink, Clemens van Gorp
  • 2C
  • 7
  • -
SVS JO12-2 18.00 - 19.00 Dinesh Badal, Jordi Leentjes
  • 3D
  • -
SVS JO13-2 18.00 - 19.00 Paul de Nijs, Jordi Leentjes
  • 1B
  • 11
  • , ,
SVS MO13-2 18.00 - 19.00 Henk Hofman, Rene van Leeuwen
  • 2D
  • 10
  • -
SVS MO15-1 18.00 - 19.00 Chety Nisia, Cherelle Kartopawiro, Urvieanne Sophia
  • 2A
  • -
SVS JO13-1 18.45 - 20.00 Roy Liesdek
  • 1A
  • 8
  • -
SVS JO19-2 18.45 - 20.00 Geert-Jan Kap, Leendert de Bruin
  • 2B
  • 5
  • -
SVS MO13-1 19.00 - 20.00 Mike Blanken, Fabricius de Vreede, Ruben Olivieira
  • 2A
  • 9
  • -
SVS JO17-3 19.00 - 20.20 Michael Barbier, Peter Bakker
  • 1B
  • 6
  • -
SVS 1 20.00 - 21.30 Roy Brinkman, Andries Hansen, Caesaro Tahapary
  • 1A
  • 1
  • -
SVS 2 20.00 - 21.30 Rene de Lely, Eric Sonnevelt
  • 1B
  • 2
  • -
SVS 3 20.00 - 21.30 Willem Veen, Orpheus Acton
  • 2A
  • 3
  • -
SVS JO19-1 20.00 - 21.30 Willem Veen, Orpheus Acton
  • 2B
  • 4
  • -
SVS 9 21.30 - 22.45
  • 1A
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVS JO8-1 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er
  • 1B
  • 7
  • -
SVS JO8-2 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er
  • 1B
  • 7
  • -
SVS JO9-1 17.00 - 18.00 Raymond van der Vliet, Manuel Varela
  • 2C
  • 8
  • -
SVS JO9-2 17.00 - 18.00 Dennis van Mourik, Mike Venus
  • 2D
  • 8
  • -
SVS JO9-3 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er
  • 2E
  • 8
  • -
SVS JO10-1 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er
  • 1D
  • 9
  • -
SVS JO10-2 17.00 - 18.00 vacature Train(st)er
  • 1D
  • 9
  • -
SVS JO10-3G 17.00 - 18.30 Bert van der Velden, Marieke Spoek
  • 2E
  • -
SVS JO10-4 17.30 - 18.30 vacature Train(st)er
  • 2F
  • -
SVS JO10-5 17.30 - 18.30 Danny Reget
  • 2F
  • 8
  • -
SVS JO11-1 18.00 - 19.00 Dave Vader, Franky Tahamata
  • 1C
  • 3
  • -
SVS JO11-2 18.00 - 19.00 Youssef el Akchaoui, Jeroen Dirks
  • 1D
  • 4
  • -
SVS MO11-1 18.00 - 19.00 Marieke Spoek
  • 2E
  • 2
  • -
SVS MO17-1 18.00 - 19.00 Chety Nisia, Cherelle Kartopawiro, Urvieanne Sophia
  • 2A
  • 1
  • -
SVS MO17-2 18.30 - 19.30 Ali Shikhinejad Moghaddam
  • 2A
  • -
SVS JO17-2 19.00 - 20.00 Peter Visser
  • 2B
  • 9
  • -
SVS JO15-1 19.00 - 20.15 Richard Steenbergen, Jefferey Frederiks
  • 1A
  • -
SVS JO15-2 19.00 - 20.15 Damir Dzudza
  • 1B
  • 8
  • -
SVS JO17-1 19.00 - 20.15 Dirkjan Kokee
  • 2A
  • 5
  • -
SVS JO15-3 19.15 - 20.15 Cliff van Dijk, Dweny Martina
  • 2A
  • -
SVS 6 20.00 - 21.00 Cees van Buuren, Calvin Kievit
  • 2B
  • 6
  • 2e optie: Maandagavond
    OVERIGE SENIOREN
    veld 2B 20:00 - 21:00 uur of
    veld 2A 20:15 - 21:15 uur
SVS 4 20.15 - 21.15 Aram Koedood
  • 2B
  • 4
  • 2e optie: Maandagavond
    OVERIGE SENIOREN
    veld 2B 20:00 - 21:00 uur of
    veld 2A 20:15 - 21:15 uur
SVS MO19-1 20.15 - 21.30 Jan Kaashoek, Arry Willemsen
  • 1A
  • 1
  • -
SVS 9 20.30 - 21.30
  • 2B
  • -
SVS 10 20.30 - 21.45
  • 2A
  • -
SVS 7 21.00 - 22.00
  • 2B
  • 7
  • 2e optie: Maandagavond
    OVERIGE SENIOREN
    veld 2B 20:00 - 21:00 uur of
    veld 2A 20:15 - 21:15 uur
SVS 5 21.15 - 22.15 Kevin Wijtenburg
  • 2A
  • 5
  • 2e optie: Maandagavond
    OVERIGE SENIOREN
    veld 2B 20:00 - 21:00 uur of
    veld 2A 20:15 - 21:15 uur
SVS 8 21.30 - 22.30
  • 1A
  • 8
  • 2e optie: Maandagavond
    OVERIGE SENIOREN
    veld 2B 20:00 - 21:00 uur of
    veld 2A 20:15 - 21:15 uur

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SVS JO13-2 17.45 - 18.45 Paul de Nijs, Jordi Leentjes
  • 1B
  • 11
  • -
SVS JO13-3 17.45 - 18.45 Emile van Velzen
  • 1A
  • 12
  • -
SVS JO12-1 18.00 - 19.00 Niels Mokkink, Clemens van Gorp
  • 2C
  • 7
  • -
SVS JO12-2 18.00 - 19.00 Emile van Velzen, Mark Hijmering
  • 2D
  • -
SVS MO13-2 18.00 - 19.00 Henk Hofman, Rene van Leeuwen
  • 2D
  • 10
  • -
SVS MO15-1 18.00 - 19.00 Chety Nisia, Cherelle Kartopawiro, Urvieanne Sophia
  • 3A
  • -
SVS JO17-3 18.45 - 19.45 Michael Barbier, Peter Bakker
  • 1B
  • 6
  • -
SVS JO13-1 18.45 - 20.00 Roy Liesdek
  • 1A
  • 8
  • -
SVS JO19-2 18.45 - 20.20 Geert-Jan Kap, Leendert de Bruin
  • 2B
  • 5
  • -
SVS MO13-1 19.00 - 20.00 Mike Blanken, Fabricius de Vreede, Ruben Olivieira
  • 2A
  • 9
  • -
SVS 1 20.00 - 21.30 Roy Brinkman, Andries Hansen, Caesaro Tahapary
  • 1A
  • 1
  • -
SVS 2 20.00 - 21.30 Rene de Lely, Eric Sonnevelt
  • 1B
  • 2
  • -
SVS 3 20.00 - 21.30 Willem Veen, Orpheus Acton
  • 2A
  • 3
  • -
SVS JO19-1 20.00 - 21.30 Willem Veen, Orpheus Acton
  • 2B
  • 4
  • -
SVS 9 20.30 - 21.30
  • 3B
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!