2023/2024 |
2 |
2e klasse I |
1 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve poulefase Groep 1 35 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Groep 1 1e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
2 |
2e klasse I |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve poulefase Groep 1 34 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
2e klasse M |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
2 |
1e klasse B |
0 |
0 |
5 |
0 |
0 |
|
3 |
3e klasse E |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve poulefase Groep 1 06 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Groep 1 19 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
2 |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Groep 1 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Groep 1 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
2e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
2 |
2e klasse C |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
2 |
Groep 1 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Groep 1 01 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
2 |
Groep 2 35 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
3e klasse F |
2 |
3 |
2 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 33 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
2e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 1e KO ronde groep 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 2e KO Ronde groep 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Groep 1 3e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
2 |
Mannen, 2, 3e klasse D |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 1 49 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, 2e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen, 2, Groep 2 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
2e klasse/3e klasse 2C) HPK R3D - MPK R3C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
2e klasse/3e klasse 2F) winnaar 2A - winnaar 2C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
2e klasse/3e klasse 2G) winnaar 2E - winnaar 2F |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
2 |
Mannen zaterdag, 2, 2e klasse C |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen zaterdag, 1, 3e klasse C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Voetbal Rotterdam Palace Casino Cup |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Regio Rijnmond Klupp Trainingskampen Cup |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 1/8 finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 1/4 finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 1/2 finale |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen zaterdag, 1, 2e klasse/3e klasse 7) MPK 3C - HPK 3D nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen zaterdag, 1, 2e klasse/3e klasse D) winnaar 7 - winna nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
1 |
Mannen zaterdag, 1, 3e klasse C |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen zaterdag, 2, 3e klasse D |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen zaterdag, 2, 2e klasse/3e klasse O) nr10B - winnaar D nacompetitie |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
3 |
Mannen zaterdag, 3, 4e klasse 12 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen zaterdag, 2, 2e klasse/3e klasse V) winnaar O - winna nacompetitie |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 49 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen, 2, Groep 2 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen zaterdag, 2, 2e klasse/3e klasse D) 1C-2D nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2014/2015 |
1 |
Mannen zaterdag, 1, 3e klasse C |
1 |
0 |
3 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 22 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 18 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen, 2, Groep 4 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen zaterdag, 2, 4e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen, 2, Groep 4 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen, 2, Groep 4 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen, 2, Groep 4 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen, 2, Groep 4 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren, C1, Groep 2 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren zaterdag, C1, 2e klasse 04P |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren, C1, Groep 2 08 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren, C1, Groep 2 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren, C1, Groep 2 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren, C1, Groep 2 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
C1 |
C-junioren, C1, Groep 2 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2013/2014 |
1 |
Mannen zaterdag, 1, 4e klasse B |
3 |
0 |
4 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 21 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen, 1, Groep 2 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen, 2, Groep 4 38 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen zaterdag, 2, 4e klasse 06 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-pupillen, D1, Groep 2 04 - 1e klasse |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-pupillen zaterdag, D1, 1e klasse 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2012/2013 |
2 |
Mannen Zaterdag reserve, 2, 4e klasse 06 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen Zaterdag standaard, 1, 4e klasse B |
0 |
0 |
3 |
0 |
0 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poule, 1, Groep 2 26 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 |
Mannen beker reserve zaterdag poule, 2, Groep 4 40 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-Pupillen beker poule, D1, Groep 2 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-Pupillen, D1, 1e klasse 05 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
D1 |
D-pupillen, D1, Groep 2 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2011/2012 |
1 |
Mannen Zaterdag standaard, 1, 4e klasse B |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
|
1 |
Mannen KNVB beker Amateurs poule, 1, Groep 2 17 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
MA1 |
Meisjes A-Junioren (najaar), MA1, Hoofdklasse A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
MA1 |
Meisjes A-Junioren beker poule, MA1, Groep 1 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
MA1 |
Meisjes A-Junioren (voorjaar), MA1, Hoofdklasse 1-P |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
MA1 |
Meisjes A-Junioren beker poule, MA1, Groep 1 07 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2010/2011 |
1 (zon) |
Mannen Zondag standaard, 1, 3e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateur poule, 1, Groep 1 28 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |